Liverpool a Tottenham zřejmě u Amrabata neuspějí. Marocká hvězda si chce plnit sny na jiné adrese

Liverpool a Tottenham zřejmě u Amrabata neuspějí. Marocká hvězda si chce plnit sny na jiné adrese

Podle zprávy španělského portálu Sport se chce šestadvacetiletý marocký záložník Sofyan Amrabat v létě připojit k družině, která operuje na Camp Nou. Současná akvizice Fiorentiny si díky svým výkonům na loňském světovém šampionátu v Kataru řekla o pozornost předních evropských velkoklubů.

Fialky nechtějí o svůj defenzivní štít přijít, ale vše nasvědčuje tomu, že Amrabat změní v nadcházejícím přestupovém okně klubové barvy.

V posledních měsících se o něj zajímaly především Liverpool a Tottenham, ale talentovaný hráč vyjádřil náklonnost ke katalánskému obrovi.

Amrabat byl ze strany Fiorentiny osloven s nabídkou nové smlouvy, ale vylepšený kontrakt nebyl vyslyšen. Barcelona je také jedním z adeptů, kteří by si jej uměli představit ve své kabině, neboť tamní kouč Xavi bude v létě hledat náhradu za Sergia Busquetse.

Ostrovní giganti se budou snažit ještě zamíchat kartami. Především Liverpool, který vnímá problémy ve své záložní řadě. Fabinho se v této sezóně výkonnostně trápí a kapitán Jordan Henderson také už nepatří mezi nejmladší.