Los Blancos si stanovili dvě letní priority. Paradoxně musí být levné

Los Blancos si stanovili dvě letní priority. Paradoxně musí být levné

Titul už asi Barceloně nikdo nevytrhne, i proto bude tato sezona Realu Madrid považována za neúspěšnou. Kromě toho se odkryly mezírky v kádru, kde bude třeba v létě posílit. Priority jsou údajně dvě.

Podle zpráv Maria Cortegany má Real Madrid pro nadcházející letní přestupové období dva cíle. Za dvě pozice, které je třeba posílit, jsou považovány středový útočník a pravé křídlo.

Velmi hlasitě se přitom hovořilo o příchdem záložníků a obránců. Problém ale vedení Merengues vidí i v ofenzivě.

Na první pohled se může zdát, že Los Blancos jsou vepředu dobře vybaveni. Ve Viníciusovi, Karimu Benzemovi a Rodrygovi mají tři kvalitní hráče, které dobře doplňují hráči jako Marco Asensio a Federico Valverde.

Přesto je Vinicius jediným hráčem z výše zmíněných, který si může být jistý, že bude v dalších letech součástí základní sestavy.

Vzhledem k nedostatečné formě a kondici Benzemy v průběhu současného ročníku panují obavy o post středního útočníka. Vzhledem k tomu, že držiteli Zlatého míče je již 35 let, potřebuje klub brzy mladou posilu, což je v této sezoně silně patrné.

Los Blancos již v tomto ohledu investovali velké prostředky do Endricka. To jim však nebrání v tom, aby sledovali zavedené možnosti, jako jsou Dušan Vlahovič a Erling Haaland, protože jejich brazilský zázrak přijde až v roce 2024.

Pravé křídlo je také nedostatečně obsazené, a to i přes přítomnost mladého Rodryga a Fedeho Valverdeho. Toto duo nepostrádá talent, ale na křídle se jim nedaří hrát tak, jak by si všichni přáli.

Vzhledem k plánovaným velkým investicím do Jude Bellinghama se pravděpodobně bude uvažovat o levnějších variantách.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.