Stál 73 milionů liber, týdně bere 275 tisíc liber a výkony? Bída!

Stál 73 milionů liber, týdně bere 275 tisíc liber a výkony? Bída!

Představte si, že sedíte ve vedení ambiciózního klubu, vysolíte za velkou posilu 73 milionů liber, platíte jí 275 tisíc liber a sledujete, kterak zdaleka nepatří mezi nepostradatelné hráče. Z toho by asi žádný manažer nebyl dvakrát šťastný. A nejinak je tomu podle givemesport.com v Manchesteru United, kde je v této roli Jadon Sancho.

Úvod angažmá Jadona Sancha v Manchesteru United po přestupu z Borussie Dortmund nebyl snadný. Od manažera Erika ten Haga dostal více prostoru na aklimatizaci, protože podle nizozemského kouče nebyl v ideální psychické ani fyzické kondici.

Od té doby už ale uplynula spousta času. Sanchova pozice se ovšem moc nevylepšila. S jeho výkony nadále panuje nespokojenost a Ten Hagovi pomalu začíná docházet trpělivost. Nutno dodat, že očekávání, které do anglického reprezentanti všichni vkládaly, se zatím nenaplnila.

I proto je jednou z možností jeho letní odchod. V takovém případě by na něm ovšem Red Devils určitě nevydělali. Spíše by pořádně prodělali. Navíc je otázkou, kdo by si ho pořídil, protože cena bude i tak vysoká a velkým problémem bude i hráčův plat, který ovšem jaksi nekoresponduje s výkony na hřišti, což je pro případné zájemce pochopitelně zádrhel.

V posledním ligovém duelu proti Evertonu Sancho ukázal, co dovede, když přihrál na jeden ze dvou zásahů United. Všichni ovšem cítí, že by to mohlo být výrazně lepší.