V koncovce nemají slitování. TOP 5 nejlepších ofenzivních es Evropy v této sezóně

Být úspěšný v koncovce znamená být blíže vítězství. Schopnost hráčů proměnit příležitostí ve skutečné góly je vítaná na každé adrese a elitní evropské kluby si takové tváře cení. Dobrý zakončovatel se umí prosadit i v obtížných situacích a dokáže strhnout vítězství pro svůj tým. Je to x-faktor, který odděluje vítězné mančafty od ostatních. Podívejme se na ty, kteří v této sezóně v této disciplíně dominují podle statistik portálu Transfermarkt.

4) Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain)

Hlavní palebná síla francouzského národního týmu předvádí skvělé výkony také v barvách PSG. Mbappé je znám svým elektrizujícím tempem, prací s míčem a schopnost vytvářet šance i sám pro sebe. Přidejme k tomu navíc vysoké procento úspěšnosti v zakončení a máme tu tvář, která je po právu oslavována po celém světě.

Jeho hru je požitek sledovat a je zajímavé si všímat jeho klidu, se kterým dokáže ve vápně soupeře úřadovat. V této sezoně odehrál Mbappé 40 soutěžních zápasů, ve kterých zaznamenal 38 gólů a 9 asistencí. S ohledem na jeho stále nízký věk se dá hovořit o tom, že má všechno stále před sebou.

Foto: Paris Saint-Germain FC