V koncovce nemají slitování. TOP 5 nejlepších ofenzivních es Evropy v této sezóně

Být úspěšný v koncovce znamená být blíže vítězství. Schopnost hráčů proměnit příležitostí ve skutečné góly je vítaná na každé adrese a elitní evropské kluby si takové tváře cení. Dobrý zakončovatel se umí prosadit i v obtížných situacích a dokáže strhnout vítězství pro svůj tým. Je to x-faktor, který odděluje vítězné mančafty od ostatních. Podívejme se na ty, kteří v této sezóně v této disciplíně dominují podle statistik portálu Transfermarkt.

3) Harry Kane (Tottenham Hotspur)

Týmové výsledky Kohoutů nebyly v právě probíhající sezóně zrovna oslňující, ale daleko hůře by bylo v případě, že by v týmu chyběl Harry Kane. Anglický reprezentační kapitán je stále rozhodujícím faktorem, a proto se jeví pro většinu fanoušků Tottenhamu nemyslitelné, že by mohl po sezóně zvednout kotvy.

Čísla Kanea jsou ohromující, což dokládá především jeho vystupování v Premier League. V 36 ligových zápasech posbíral 27 přesných zásahů a v mnoha případech právě jeho góly vedly k zisku důležitých bodů. Není pochyb o tom, že se jedná o jednoho z nejlepších zakončovatelů své generace.

Foto: Tottenham Hotspur FC