Masivní příchody do Barcelony? Xavi si vyhlédl celou řadu posil!

Masivní příchody do Barcelony? Xavi si vyhlédl celou řadu posil!

Byť to tak v úvodu nevypadalo, dokráčela si nakonec Barcelona pro titul ligového mistra. Dokázala tak zachránit sezonu, ve které vypadla již v základní skupině Ligy mistrů a neuspěla ani v Copa del Rey. Během ročníku oznámila konec celá řada opor, takže fanoušci netrpělivě vyhlíží letní přestupní termín a to, jak se k němu vedení postaví. Jaké jsou podle goal.com záměry Blaugranas?  

Není žádným tajemstvím, že by v Barceloně rádi přivítali klubovou legendu Lionela Messiho, jenž by spolu s Robertem Lewandowskim mohl vytvořit hodně nebezpečnou ofenzivní dvojici.

Argentinský mistr světa však zdaleka není jediným mužem, jehož skauti Barcy sledují.

V hledáčku mají také sedmnáctiletého brazilského mladíka Kauaa Eliasem, který na sebe upozornil na jihoamerickém šampionátu hráčů do 17 let, když pěti góly pomohl Kanárkům k titulu.

Z Newcastlu by mohl přijít Bruno Guimaraes, jehož transfer by ovšem nebyl levnou záležitostí, což je k veřejně známým finančním problémům čerstvého mistra, zádrhel. Vyjít by totiž měl na 87 milionů liber!

V sestavě by měl nahradit Sergia Busquetse, který už příští rok na Camp Nou působit nebude. Jenže Newcastle se probojoval do Ligy mistrů, takže se své opory nebude chtít jen tak vzdát.

Velký zájem má kouč Xavi také o Jamala Musialu z Bayernu Mnichov, který o víkendu svým gólem ze závěru duelu rozhodl o mistrovském titulu pro bavorský velkoklub.

Na velmi dobré cestě je příchod Rubena Nevese z anglického Wolves. V nadcházejících dnech by už dokonce měl být tento transfer, který španělský celek vyjde na 30 milionů eur, oficiálně potvrzen.