Kučerův dres je nejprodávanější, pro Teplice je důležitý i z marketingového hlediska. Prodlouží, nebo skončí?

Kučerův dres je nejprodávanější, pro Teplice je důležitý i z marketingového hlediska. Prodlouží, nebo skončí?

Brzy dvaatřicetiletý záložník Tomáš Kučera skóroval v nedávno ukončeném ligovém ročníku hned třikrát, což je jeho teplický rekord.

Aktuálně se však řeší to, jestli vůbec bude na Stínadlech pokračovat. Protože mu vyprší smlouva poslední červnový den, je možné, že po dlouhých sedmi letech žlutomodrým barvám zamává.

Nikoliv však kvůli jinému klubu, nýbrž kvůli rozjeté hudební kariéře s jihlavskou rapovou kapelou 58G, která před pár týdny bodovala i na Andělech.

"Končí mu smlouva. My máme zájem, aby byla prodloužená, ale bude záležet na něm, jak se rozhodne. Jeho hudební kariéra je na vzestupu, skloubit ji s fotbalem není jednoduché. Je ale velký profesionál, fotbal rozhodně nešidí. A šidit nechce ani svou hudební kariéru, chce být férový ke klukům z kapely, během sezony koncerty šly do pozadí," pronesl na webu fkteplice.cz ředitel Rudolf Řepka.

Vedení ho chápe, s bývalým hráčem Plzně, Hradce Králové i Jihlavy je v kontaktu a uvidí se. Značka TK27 má navíc i velký marketingový potenciál.

"Jeho dres je nejprodávanější, je pro nás důležitý i z marketingového hlediska. Stejně tak populární může být i Egypťan Yasser, kterého na instagramu sleduje 15 tisíc fanoušků, náš klub 10 tisíc," připomněl funkcionář.

V jakém stádiu se tedy nachází jednání o nové pracovní dohodě? Čas přeci jen neúprosně běží a brzy z něj může být volný hráč.

"Není v tom žádný jiný klub, jde čistě o to, jestli bude chtít dál pokračovat ve sportovní kariéře, nebo jestli už dá přednost té hudební. Teď v létě má koncerty, uvidí se. My si přejeme, aby nám ještě pomohl na hřišti, kde je oporou," informoval sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Příprava na nový soutěžní ročník začíná Teplicím 20. června. Jestlipak se bude Zdenko Frťalovi hlásit i ten, jenž na profesioální fotbalové mapě debutoval již před více než 11 lety?

Pech trumfl Samka, Juráska, Suchého i Necida a stal se druhým nejmladším hráčem v novodobé historii Slavie