Poslední tým ČFL vyhrál až podzimní epilog

Poslední tým ČFL vyhrál až podzimní epilog

Až v posledním podzimním kole ČFL dokázali vyhrát fotbalisté posledního týmu tabulky Chomutova. Na svém hřišti v sobotu porazili libereckou rezervu 2:0 brankami Škoty a Eiselta. Tabulku vedou Prachatice se čtyřbodovým náskokem na České Budějovice B.

Béčko Slovanu, které vyhrálo předchozí ročník soutěže, tak ztratilo všech svých devět podzimních zápasů na hřišti soupeře při skóre 1:19. Za dvěma lídry z jihu Čech je na třetím místě Čáslav s pětibodovou ztrátou na Prachatice, na šesté místo už se posunuly vršovičtí Bohemians, které jsou v soutěži absolutními rekordmany v návštěvnosti. Ti ztrácejí další čtyři body.

Celkem čtyři body si v sobotu odvezly z Prahy jihočeské týmy. Vedoucí Prachatice v Krči dvakrát vedly, ale nakonec získaly jen bod za remízu 2:2, zatímco rezerva Českých Budějovic vyhrála na Střížkově 2:1. Bohemians Praha tak na podzim doma podlehli oběma celkům z jihu Čech.

První výhru zvenku si odvezla Příbram B, která vyhrála na umělém trávníku v Břízkách nad domácím béčkem Jablonce 2:1 brankami Javorka a Fenyka. Za domácí pouze korigoval Krejčí. Příbramský brankář Sňozík navíc neproměnil 20 minut před koncem penaltu.

Od 13:30 se hraje zbývající utkání Náchod-Deštné - Hradec Králové B, v neděli zakončí podzimní program tři zápasy.

Výsledky - 16. kolo:

Jablonec B - Příbram B 1:2 (0:1), Krč - Prachatice 2:2 (1:1), Teplice B - Břevnov 4:1 (2:0), Chomutov - Liberec B 2:0 (1:0), Bohemians Praha - České Budějovice B 1:2 (0:2).