Bývalý útočník Interu či Hoffenheimu Belfodil zatčen

Bývalý útočník Interu či Hoffenheimu Belfodil zatčen

Bývalý útočník Interu Milán, Parmy či německého Hoffenheimu Ishak Belfodil se dostal do pořádného maléru. Za pokus o uškrcení své sestry mu nyní hrozí pořádně dlouhý pobyt ve vězení.

Ishak Belfodil začal svou kariéru ve francouzském Lyonu, kde se mu ovšem příliš nedařilo. Prodat své schopnosti dokázal až v Parmě, díky tomu si vysloužil přestup do Interu Milán. Představen byl ve stejné chvíli jako Mauro Icardi, ale díru do světa neudělal.

Začal obcházet nejrůznější hostování, chvíli strávil také ve Spojených arabských emirátech a v Belgii. Opět na sebe upozornil až v Německu, kde pod Julianem Nagelsmannem nastřílel v sedmačtyřiceti zápasech šestnáct branek.

Nyní je hráčem katarského klubu Al-Gharafa, ovšem dlouho tomu zřejmě nebude. Agentura AFP totiž dnes uvedla, že Belfodil byl zatčen ve městě Elancourt nedaleko Paříže. A co že se odehrálo?

Belfodil se měl nejprve ostře pohádat se svou patnáctiletou sestrou, kterou se následně údajně pokusil uškrtit. Nyní má alžírský reprezentant čekat na vyjádření soudu, který určí, zda hráč zůstane ve vazbě, či nikoliv.