Tři změny, které se u Rudých ďáblů očekávají každým dnem

Manchester United svůj kádr v létě opět trochu obmění. Již brzy by měl přivítat první dvě nové posily, Erik ten Hag naopak nebude moci počítat se dvěma hostujícími hráči a na odchodu je i nadále nechtěná gólmanská dvojka. Které novinky už brzy vedení United oznámí?

První posila? Možná z Major League Soccer

Manchester United bude v létě samozřejmě posilovat. Otázkou zůstává, který hráč posílí Rudé ďábly jako první. Spekuluje se o Masonu Mountovi, který by mohl z Londýna odejít za Harryho Maguirea. Pravděpodobněji se ale nyní jeví varianta s příchodem talentovaného Briana Gutierreze z Major League Soccer, což potvrzuje deník Daily Mail.

Teprve devatenáctiletý záložník je hvězdou jinak trápícího se celku Chicago Fire. Erik ten Hag sleduje reprezentanta Spojených států amerických již delší dobu a nabídka na sebe nenechá dlouho čekat. Problémem pro hráče může být zisk pracovního povolení, tento problém by ale United mohli vyřešit jednoduše.

Hráče by poslali na roční hostování, než by se všechny potřebná povolení dořešila. Zájem by v tomto případě měly především bundesligové celky v čele s Dortmundem a Lipskem.