Tři změny, které se u Rudých ďáblů očekávají každým dnem

Manchester United svůj kádr v létě opět trochu obmění. Již brzy by měl přivítat první dvě nové posily, Erik ten Hag naopak nebude moci počítat se dvěma hostujícími hráči a na odchodu je i nadále nechtěná gólmanská dvojka. Které novinky už brzy vedení United oznámí?

Weghorst se u krajana nadále neohřeje

Ještě necelý měsíc bude Wout Weghorst hráčem Manchesteru United. V začátcích půlročního hostování odváděl Weghorst skvělou práci především při presinku, ovšem střelecky se na Old Trafford nechytil. Ligový gól nezaznamenal, trefit se dokázal jen v Evropské lize a Carabao Cupu. A to je málo.

Rudí ďáblové měli možnost získat nizozemského útočníka natrvalo, Weghorst ale potvrdil, že Nizozemci to od odchodu Robina van Persieho nemají v Manchesteru jednoduché. Erik ten Hag si tak svého krajana podle SkySports nenechá a odešle jej zpět do Burnley. 

Weghorst by si tak i v příští sezóně měl zahrát Premier League. A pokud ne za nováčka, zájem o něj v posledních dnech projevil Everton. Ten se na poslední chvíli zachránil a může tak směle nakupovat.