Přijde Hradec Králové o nejproduktivnějšího muže kádru? Kubala má být v kontaktu s Baníkem

Přijde Hradec Králové o nejproduktivnějšího muže kádru? Kubala má být v kontaktu s Baníkem

Až budou "votroci" otevírat v novém soutěžním ročníku 2023/2024 svou novou arénu, už u toho nemusí být jejich třiadvacetiletý forvard Filip Kubala, jehož současná hodnota se podle transfermarkt.com přibližuje 15 milionům korun.

Ten se v minulé ligové sezoně prezentoval devíti přesnými zásahy a pěti gólovými asistencemi, což z něj udělalo nejproduktivnějšího hráče Hradce Králové a hlavně to vyvolalo zájem o jeho podpis.

Bývalý univerzál Slovácka, Viktorie Žižkov či Karviné, jenž může obstarat hned několik ofenzivních pozic, má sice ve východních Čechách platnou smlouvu až do roku 2025, nicméně kdo ví, jestli ji vůbec dodrží...

O rodáka z Třince, jenž měl být před časem spojován dokonce i se Slavií, by měl mít podle informací deníku Sport zájem Baník Ostrava.

Slezská značka, jež je v posledních dnech spojována také s pardubickou dvojicí Dominik Janošek a Michal Hlavatý, by už měla být se svěřencem Jozefa Webera v kontaktu.

Sportovní ředitel z Bazalů Luděk Mikloško by navíc mohl nabídnout svému funkcionářskému protějšku Jiřímu Sabouovi jakožto kompenzaci Ondřeje Šašinku, jenž strávil poslední dva ročníky v Uherském Hradišti.

Udrží Pardubice Hlavatého s Janoškem? Kolem klíčových opor kouče Kováče má kroužit hladový Baník