Kováč musí ohledně gólů pátrat jinde. Proč nepřijdou do CFIG Areny Tecl, Řezníček ani Wágner?

Kováč musí ohledně gólů pátrat jinde. Proč nepřijdou do CFIG Areny Tecl, Řezníček ani Wágner?

Jak to bude vypadat s pardubickým útokem v ročníku 2023/2024? Jedinou jistotou zatím zůstává osmatřicetiletý východočeský veterán Pavel Černý, který je sice stále oporou, nicméně vyloženě gólovým hráčem není...

Sportovní ředitel Vít Zavřel informoval, že měl východočeský celek dlouhodobý zájem o Lukáše Juliše, který však nakonec upřednostnil jiné adresy. Nejprve španělskou Ibizu a nyní Sigmu Olomouc.

Do města dostihů a perníku by nakonec neměli ani druhý nejlepší střelec uplynulého ročníku Jakub Řezníček z Brna, nejlepší kanonýr F:NL Tomáš Wágner z Příbrami a ostřílený slávistický forvard Stanislav Tecl, jenž by mohl v Edenu nově zastávat roli mentora sešívaného béčka a prodloužené ruky trenérů.

"Na Tecla jsme se ptali, ale ten bude mít ve Slavii podobnou roli v B-týmu jako u nás Honza Jeřábek," zaznělo na stránkách idnes.cz z úst pardubického představitele.

Podobně neprůchodný se zdá být čekatel na Klub ligových kanonýrů. "Řezníčka bychom brali všichni, ale to taky není téma, protože má silné vazby v Brně a do budoucna tam s ním počítají na manažerskou funkci," ozřejmil funkcionář.

Třiatřicetiletý Wágner, jenž je spojován také s karvinským nováčkem, je podle Zavřela typově stejným hráčem jako Pavel Černý, ale oproti o pět let staršímu forwardovi má horší pohyb.

Když navíc sportovní úsek Pardubic viděl útočníka se 17 trefami ze dvaadvaceti druholigových startů v osobní konfrontaci s jejich stopery, neobstál.

Radoslav Kováč a spol. se tak budou muset ofenzivně poohlédnout jinde.

Pardubice to s Nitou ještě pořád nevzdaly. Má od nás poměrně zajímavou nabídku, prozradil sportovní ředitel