Další severský snajpr v Manchesteru? Hojlund by k nám seděl, hlásí Eriksen

Další severský snajpr v Manchesteru? Hojlund by k nám seděl, hlásí Eriksen

Harry Kane je mimo dostřel, a tak se Manchester United zaměřil jinam. Velmi touží po dánském útočníkovi Rasmusi Hojlundovi. Vřele by ho přivítal i jeho krajan Christian Eriksen.

Italský tým ale touží po velkých penězích, údajně nechá dvacetiletého hráče odejít minimálně za 60 milionů eur, ale Rudí ďáblové jsou ochotni jeho přestup zaplatit. Jeho současná smlouva s Atalantou vyprší v roce 2027.

Klub vedený Erikem ten Hagem hledá útočníka v podstatě už od listopadového odchodu Cristiana Ronalda z Old Trafford. Přechodným řešením byl Wout Weghorst, ale ten se vůbec neosvědčil.

V posledních dnech se rozšířily zvěsti o Hojlundově příchodu a v rozhovoru pro list Ekstra Bladet se o svém krajanovi vyjádřil i Christian Eriksen.

Dánský reprezentant dal jasně najevo, že se svým trenérem o podpisu s útočníkem Atalanty nemluvil. "Angažmá u nás by mu sedělo, dokážu si ho tu představit, ale Eriku ten Hagovi jsem ho nedoporučil," řekl.

"Je to fantastický kluk a dobrý hráč a v Atalantě se opravdu skvěle rozvíjí. Co nakonec klub udělá, na to nedokážu odpovědět," dodal.