Baník zná nového šéfa své třetiligové rezervy. Mikloško nakonec ukázal na jednoho z ostravských šampionů

Baník zná nového šéfa své třetiligové rezervy. Mikloško nakonec ukázal na jednoho z ostravských šampionů

Rezerva Baníku už ví, kdo ji povede v příštím ročníku MSFL. Po dlouhých osmnácti letech se totiž do slezského klubu vrátil ostravský šampion z památné sezony 2003/2004 Josef Dvorník.

Někdejší stoper, jenž v barvách Baníku absolvoval 101 prvoligových startů, vystřídá u kormidla béčka Milana Chalupu, s tím, že asistovat mu bude Ivo Staš.

Definitivní podoba celého realizačního týmu se však teprve utváří. "Věřím především ve výbornou spolupráci s prvoligovým áčkem. Zároveň chci poděkovat Milanu Chalupovi, který rezervu Baníku vedl v uplynulé sezoně, za práci, kterou u týmu odvedl," chválil na stránkách fcb.cz sportovní ředitel Luděk Mikloško.

Pětačtyřicetiletý odborník se na návrat téměř po dvou dekádách těší. "Bazaly jsou nové, ale duch Baníku, velikost a význam toho klubu, v tom všem je to pořád ten starý Baník, který pamatuju. Jsem moc rád, že jsem se mohl vrátit. Teď už se plně soustřeďuju na práci, budujeme tým na nadcházející sezonu," líčil muž, jenž se v minulosti trenérsky zjevil i v Teplicích či sousední Opavě.

Baník Ostrava B obsadil v předešlé třetiligové sezoně čtvrtou pozici. Lepší byly pouze celky Slovan Rosice, Hlučín a Hanácká Slavia Kroměříž.

Kromě Tanka už trénují na Bazalech i Kubala, Blažek, Ewerton či Fadairo. Na cestě jsou navíc Markovič a Rigo

Zdroj: FC Slezský Opava