Žádaná defenzivní opora Ružomberoku by nakonec neměla zakotvit v Karviné, nýbrž v Baníku...

Žádaná defenzivní opora Ružomberoku by nakonec neměla zakotvit v Karviné, nýbrž v Baníku...

Až donedávna se zdálo, že čtyřiadvacetiletý odchovanec Ružomberoku Matej Madleňák, jenž dosud nepůsobil nikde jinde, než právě v tamním MFK, zamíří v rámci tuzemské nejvyšší soutěži do Karviné.

Oulehla už v Jihlavě nepovede čtveřici Gabriel, Vlk, Christodoulou a Křišťál. Jaké posily mu slibuje Vaculík?

Jak však na Twitteru informoval specialista na slovenské dění Jozef Kopčo, zadáka, o kterého měly mít zájem hned čtyři české klubové adresy, by měl nováčkovi FORTUNA:LIGY nakonec vyfouknout Baník Ostrava.

To vše i přesto, že už bývalého mládežnického reprezentanta našich východních sousedů dělil jen krok od toho, aby navlékl zelenobílý trikot a stal se svěřencem Tomáše Hejduška.

Sportovní úsek slezské značky z Bazalů však musí reagovat na vážné zranění veterána Jiřího Fleišmana, jenž si měl nedlouho po prodloužení kontraktu roztrhnout postranní vaz v koleně.

A Luděk Mikloško s Pavlem Hapalem se podle všeho shodli právě na hráči, jenž se blížil ve slovenské lize ke stovce startů a v posledních čtyřech kolech minulé sezony nasázel tři branky. Osobní statistiky už by však měl v nejbližší budoucnosti rozvíjet v českém prostředí.

Mohutně posilující Baník už během léta přivedl například Ewertona, Filipa Kubalu, Filipa Blažka nebo Tomáše Riga.

Nejlepší střelec Pardubic po výborné sezoně opouští Česko. Může přinést individuální extra kvalitu, libují si v Bredě