Vodhánělovi to s Julišem klape: Rozumíme si, víme, kde je na hřišti jeden i druhý a snad nám to vydrží do ligy

Vodhánělovi to s Julišem klape: Rozumíme si, víme, kde je na hřišti jeden i druhý a snad nám to vydrží do ligy
OBSAHUJE VIDEO

Jan Vodháněl patří v letní přípravě mezi nejlepší hráče Sigmy a potvrdil to produktivitou jak proti polskému celku Bruk-Bet Termalica Nieciecza (3:0), tak proti slovenským mužstvům Dolnému Kubínu (3:1) a Banské Bystrici (4:0).

"Myslím si, že to není jenom o mně. Šlape nám to docela celkově jako týmu. Uvidíme, jak to bude v dalších zápasech, soupeři budou postupně náročnější a náročnější," okomentoval na stránkách sigmafotbal.cz svou formu šestadvacetiletý středopolař, který už je součástí dění na Andrově stadionu necelý rok.

V poslední přípravě měl šikovný záložník prsty v obou hanáckých brankách. Po faulu na něj se kopal úspěšný trestný kop a byl to právě on, kdo nabídl gólovou přihrávku kolegovi Lukáši Julišovi.

"S Juldou nám to klape. Rozumíme si. Víme, kde je na hřišti jeden a druhý. Snad nám to vydrží i do ligy," pochvaloval si spolupráci s navrátilcem z Ibizy, již navíc mohou oba dál rozvíjet i v dalších přípravách s Trenčínem, Rapidem Vídeň a Mezőkövesd-Zsóry.

V předešlém soutěžním ročníku naskočil bývalý hráč Mladé Boleslavi, Bohemians 1905, Vlašimi i Admiry do 24 duelů Sigmy a podařilos se mu vstřelit pět branek. Vzhledem k tomu, že figuroval v základu Václava Jílka pouze v patnácti případech, vůbec nejde o špatná čísla.

V sezoně 2023/2024 však bude mít nepochybně nakročeno k tomu, aby zaútočil na své osobní maximum (6 soutěžních tref), které si ustanovil v Ďolíčku již v ročníku 2019/2020.

Nové tváře v Mladé Boleslavi? Sparťanský mladík, slovenský světoběžník i navrátilec z Portugalska Trmal