Dopad nebojácného Vodháněla byl patrný, Sigma ale čekala víc kvality od Pospíšila i Ventúry

Dopad nebojácného Vodháněla byl patrný, Sigma ale čekala víc kvality od Pospíšila i Ventúry

Sigma sice nepředvedla na Spartě žádný tragický výkon a v některých pasážích se favorizovanému souboru zcela vyrovnala, přesto z Letné v závěru víkendu odjela bez bodů a to díky dvojici povedených akcí rozdílového hráče slavného "S" Lukáše Haraslína.

Na velmi povedenou letní přípravu v podobě sedmi výher ze sedmi klání včetně cenného skalpu Rapidu Vídeň se tak v metropoli nenavázalo.

"Po hráčích asi trochu půjdu, protože jsme to měli vyřešit defenzivně líp. Je to způsobem hry, kterým hrajeme. Většina mužstev asi bude hrát z bloku a na brejky. My jsme chtěli být aktivní a napadat," nastínil neúspěšné hanácké plány Václav Jílek, jehož slova vyšla na webu sigmafotbal.cz.

Na výsledku i hře hostů se podepsaly právě zbytečné ztráty míče. Ve středu pole by si navíc dokázal představit výraznější výkony zkušených záložníků Martina Pospíšila a Denise Ventúry.

To, že by jeho svěřenci nezvládli atmosféru vyprodaného stadionu, ovšem odmítl. V mužstvu má totiž pořád i dost ostřílených borců, kteří v epet ARENĚ nehráli poprvé.

"Jsem si vědom, že tam nějaké ztráty byly. Čekali jsme víc kvality od Pospíšila i Ventúry. Vodháněl to třeba ukázal, když byl silný na míči a jednoduše zvládal těžké situace, měl tam dvě finální situace na Lukáše Juliše. Taková byla naše představa, že budeme schopní takhle hrát, ale nebyli jsme. Něco je příprava a něco ostrý zápas. Tíha okamžiku z vyprodaného stadionu mohla možná na někoho dolehnout, ale mužstvo je zkušené a musí si s tím poradit," doplnil kouč, jenž v minulosti vedl právě Spartu.

Poslední červencovou sobotu dorazí na Andrův stadion za Macíkem, Zmrzlým, Navrátilem a spol. karvinský nováček a tři body se budou tentokráte očekávat od Sigmy, jež v této sezoně obhajuje šestou příčku.

Osm let, pět postupů. Start Brno se chystá na MSFL. Chci pořád výš a dál, burcuje šéf klubu Procházka