Doufám, že mě budou fanoušci vyvolávat i dál, přeje si Juliš a Slovácka se neděsí: Budeme hrát dobrý fotbal

Doufám, že mě budou fanoušci vyvolávat i dál, přeje si Juliš a Slovácka se neděsí: Budeme hrát dobrý fotbal
OBSAHUJE VIDEO

O tom, že bude Lukáš Juliš pro Sigmu velkým přínosem, se na Hané nepochybuje již od letní přípravy, během níž se stal bezkonkurenčně nejlepším střelcem Olomouce.

Kanonýr, který se před startem přípravy vrátil na Andrův stadion po třech letech, se trefil v každém ze šesti utkání. Proti Rapidu Vídeň skóroval dokonce dvakrát a připsal si tak celkem 7 přesných zásahů.

I když se v úvodním kole FORTUNA:LIGY neprosadil na půdě obhájce titulu, s Karvinou se již do střelecké listiny zapsal a fanoušci Sigmy od něj budou čekat podobný přínos také v nadcházejícím třetím kole na půdě Slovácka.

Dle svých vlastních slov po vydařeném letním období nechtěl, aby měl v lize nějakou nepovedenou sérii.

"Někdy to tak bývá, že v přípravě dáte v každém utkání gól a pak vám to v lize nepadá. Byl jsem za něj hodně rád. Bylo fajn, že mě fanoušci vyvolávali. Doufám, že mě budou vyvolávat i dál," uvedl v interview pro sigmafotbal.cz.

V sobotu očekává na Městském stadionu Miroslava Valenty těžký duel. "U nich jsem snad nikdy nehrál jednoduchý zápas. Hrají nepříjemný fotbal," ocenil nejbližšího soka bývalý Ibizy.

To, co by mohlo na výběr trenéra Martina Svědíka platit, si chtěl původně nechat pro sebe, nicméně nakonec se přeci jen o něco málo podělil...

"Hrají dlouho pospolu. Mají dobré střeďáky, třeba Havlíka. Jsou hodně kompaktní a vede je dobrý trenér. Vědí, co mají hrát. Jejich největší zbraň je určitě to, že jsou spolu dlouho. Ale my máme taky svoje zbraně," upozornil střední útočník.

Protože to není z Olomouce do Hradiště až tak daleko, odchovanec Sparty fanouškům modrobílých barev výjezd vřele doporučuje. "Budeme hrát dobrý fotbal," navnadil příznivce.

Od února do června 2020 nastřílel za Sigmu 10 soutěžních branek. Jak si asi povede letos na podzim?

Petrášek přihlížel koncertu Neymara, Leverkusen s Hložkem uspěl v Marseille, Chelsea málem padla s Dortmundem