AC Milán sází na oživení zhaslých talentů. Brát bude z Paříže i Londýna

AC Milán sází na oživení zhaslých talentů. Brát bude z Paříže i Londýna

AC Milán není klubem, kam by se hrnuly hvězdy první jakosti. A proto musí klub z města módy cílit na jiné hráče. Třeba na ty, kterým se tolik nedaří a kteří potřebují oživit. 

Podle zpráv z Anglie se AC obrátilo na Chelsea a vyžádalo si na přestup Armanda Broju, zatímco italské zdroje přidávají informace o útočníkovi PSG Hugovi Ekitikem.

Rossoneri stále potřebují hrotového útočníka, který by mohl dělat náhradníka Olivieru Giroudovi, protože se všeobecně očekává, že Lorenzo Colombo bude opět zapůjčen do některého z menších klubů Serie A.

Evening Standard a La Gazzetta dello Sport tvrdí, že to není poprvé, co má AC o Broju zájem. Slavná milánská adresa se na něj zaměřila už v době, kdy přestupovou strategii ještě řídili Paolo Maldini a Frederic Massara.

Albánskému reprezentantovi bude příští měsíc teprve 22 let a anglická média píší, že se ho Chelsea nechce vzdávat, přestože o něj má zájem i West Ham.

Calciomercato.com zase poukazuje na jiný milánský cíl, neboť PSG vyřadilo ze svého kádru pro tuto sezonu několik hráčů, a to včetně Ekitikeho.

Jednadvacetiletý útočník může hrát i na levé straně útoku, což by trenérskému štábu AC mohlo vyhovovat.