Carrasco je lákán k rivalovi. Variantou je i Arábie

Carrasco je lákán k rivalovi. Variantou je i Arábie

Yannick Carrasco s největší pravděpodobností opustí Atlétiko Madrid. Aktuálně si může devětadvacetiletý Belgičan vybírat ze dvou nabídek. Setrvat může v La Lize, další možností je podle očekávání Saúdská Arábie. 

Yannick Carrasco už má s exotickými fotbalovými destinacemi své zkušenosti. Dva roky strávil v čínském celku Dalian Pro, odtud se opět vrátil do madridského Atlétika, ve kterém celkově odehrál už sedm sezon.

Nyní se ale zdá, že jeho dny jsou na Wanda Metropolitano sečteny. Belgičan má smlouvu už jen na rok, a ačkoliv o něj Diego Simeone přijít nechce, vedení klubu nutně potřebuje finance, aby ještě v tomto přestupovém období podepsalo defenzivního středopolaře.

Belgický novinář Sacha Tavolieri prostřednictvím Twitteru informuje, že o Carrasca se zajímá především Barcelona, která po odchodech Dembélého a Kessiého má další finanční prostředky k utrácení.

Pravděpodobnější variantou je ale angažmá v Saúdské Arábii. Rodák z Vilvoorde má hovořit s týmem Al-Shabab a díky lukrativní smlouvě by jednání mezi hráčem a saúdskoarabským klubem neměla trvat příliš dlouho. Spokojeni by měli být i Atleti, kteří by za Carrasca mohli obdržet požadované finanční odstupné. Částka ovšem dosud zveřejněna nebyla.