O Mbappého se hlásí další anglický gigant

O Mbappého se hlásí další anglický gigant

Kylian Mbappé se vrátil do sestavy Paris St. Germain a proměněnou penaltou načal svůj letošní gólový účet. Spekulace o jeho odchodu ale ani tímto momentem neustaly. 

Kylian Mbappé se v sobotu vrátil do sestavy Paris St. Germain a proměněnou penaltou si otevřel svůj letošní gólový účet v Ligue 1. K vítězství ale nepomohl, neboť i Toulouse proměnilo pokutový kop a urvalo bod za remízu 1:1.

Francouzský útočník šel svou branku emotivně slavit před fanoušky pařížského velkoklubu, spekulace tím ale rozhodně neukončil. Favoritem na jeho podpis nadále zůstává Real Madrid, ten ovšem podle deníku L'Équipe není schopen splnit finanční požadavky hráče.

Alternativou k Bílému baletu je anglická Premier League. Delší dobu se spekulovalo o zájmu Liverpoolu, to ale odmítl manažer Jürgen Klopp. Hovořit se následně začalo o Chelsea, podle španělského portálu Nacional ale je nyní ve hře další anglický gigant - Manchester United. 

Matka Kyliana Mbappého Fayza Lamari, která je zároveň agentkou hvězdného Francouze, se má údajně připravovat na leden, kdy bude zbývat posledních šest měsíců do konce kontraktu s PSG. A v této chvíli bude moci začít vyjednávat o předsmluvních podmínkách s jinými evropskými celky. 

Dle již zmíněného webu hodlá právě v této chvíli do hry vstoupit Manchester United, který se domnívá, že tímto podpisem by se měl na nejbližší roky vyrovnat Manchesteru City.