Nešťastný Pavard neslavil branku. Dočká se vytouženého přestupu?

Nešťastný Pavard neslavil branku. Dočká se vytouženého přestupu?

Francouzský obránce Benjamin Pavard nadále touží po odchodu z mnichovského Bayernu do Interu Milán. Najevo to dal i v přátelském utkání proti Weinbeisser Kaltern.

Benjamin Pavard v létě roku 2016 opustil domovinu a vydal se do Bundesligy. Po třech letech strávených ve Stuttgartu si jej vybral jako hvězdnou posilu Bayern Mnichov. 

Po čtyřech letech ale chce sedmadvacetiletý rodák z Maubeuge odejít. Na podmínkách smlouvy se mistr světa z roku 2018 dohodl s Interem Milán, ale dohoda s Bayernem se zatím neuskutečnila.

A to především z toho důvodu, že Bayern si nejprve potřebuje najít adekvátní náhradu. Pavard je tak v Mnichově nešťastný, což se odrazilo i v přátelském utkání proti Weinbeisser Kaltern.

K vítězství 1:6 přispěl úvodní brankou, tu ale nikterak neslavil a naopak na něm byla znát určitá frustrace. Podle italského experta na přestupy Mattea Moretta navíc Francouz ani nechtěl do přátelského klání zasáhnout, nakonec ale dal na rady spoluhráčů.

Smlouvu má Pavard do konce letošní sezóny, je tedy zřejmé, že pokud nepřestoupí k Nerazzurri již v tomto přestupovém období, stane se v létě příštího roku volným hráčem a zamíří do Interu zdarma.