Inter si vymění žolíky s Marseille. V Miláně se očekává návrat Sáncheze, naopak do Francie zamíří Correa

Inter si vymění žolíky s Marseille. V Miláně se očekává návrat Sáncheze, naopak do Francie zamíří Correa

Portál Sky Sports Italia a novinář Fabrizio Romano informují, že se očekává pohyb ofenzivních žolíků mezi Interem Milán a Marseille. Po roce na jihu Francie zpět do Lombardie zamíří Alexis Sánchez. Druhým směrem se po nepřesvědčivých dvou letech vydá Joaquín Correa. Sánchez do Milána přijde jako volný hráč, Correa do jižní Francie poputuje na hostování s opcí.

Alexis Sánchez má přes deset let zkušeností z velkoklubů. Postupně působil v Barceloně, Arsenalu, Manchesteru United a Interu Milán. V poslední sezoně v Itálii plnil spíše roli prvního náhradníka, a tak se rozhodl vyzkoušet další z TOP soutěží, francouzskou ligu.

V Marseille hráče přivítali s otevřenou náručí. Tehdy třiatřicetiletý fotbalista z Chile podepsaný na jednu sezonu jako volný hráč měl světu pořád co ukázat. Ve francouzské lize za rok odehrál téměř 2700 minut, ve kterých nastřílel 14 branek.

Nyní je Sánchez opět volným hráčem a dle informací Sky Sports Italia a novináře Fabrizia Romana se vrací do Interu. Opačným směrem by naopak měl zamířit Joaquín Correa. Argentinský útočník má za sebou rovněž angažmá v nejlepších soutěžích, avšak na své dny z Lazia v Miláně nenavázal. Za Inter si za dva roky připsal pouze devět ligových branek, a italský klub se ho tak snaží poslat o dům dál.

Correa poputuje do Marseille na hostování s opcí. Francouzský klub za roční služby Argentince Interu zaplatí 2 milionů eur. V případě, že by si v Marseille po zkušební době chtěli Correu pořídit natrvalo, měla by se tato suma vyšplhat na 13 milionů eur. Italský deník rovněž informuje, že Marseille bude mít povinnost hráče koupit, v případě naplnění určitých podmínek.

K přesunu Correy do Marseille by mělo dojít už zítra. Poté, co hráč úspěšně podstoupí zdravotní prohlídku, přistoupí milánský klub k podpisu Sáncheze.