Zbrojovka se po třech a půl letech zbavuje Hladíka. Útočník už bude slavit třicáté narozeniny na Slovensku

Zbrojovka se po třech a půl letech zbavuje Hladíka. Útočník už bude slavit třicáté narozeniny na Slovensku
OBSAHUJE VIDEO

Jan Hladík byl součástí Zbrojovky tři a půl roku a od té doby nastoupil za Brno do 121 soutěžních zápasů s bilancí 18 branek a 17 gólových asistencí.

Od září ho však čeká zbrusu nové dobrodružství a premiérové zahraniční angažmá, protože se stal novou posilou slovenského celku MFK Ružomberok.

Vítěz F:NL z ročníku 2021/2022 se na nové adrese, na níž zastihl i další bývalé hráč Brna Juraje Kotulu a Martina Chriena, upsal na příští dva roky do června 2025.

Představitelé MFK věří, že jejich mužstvu pomůže góly i asistencemi. To vše i přesto, že v posledních dvou ročnících se do střelecké listiny vůbec nezapsal a naposledy se mu podařilo rozvlnit síť v květnu 2022.

Dosavadní zastávky Jana Hladíka:

- Sigma Olomouc
- Prostějov
- Uničov
- Otrokovice
- Znojmo
- Líšeň
- Zbrojovka Brno
- Ružomberok

"V Brně jsem poprvé nakouknul do ligy, Zbrojovka mi dala šanci a na to budu vždycky vzpomínat. Nejvíc asi na postup do první ligy, to je vždycky nejlepší vzpomínka. Ale i na první zápas a první gól, který se mi povedlo dát v Plzni. Angažmá mi dalo spoustu nových skvělých kamarádů, takže ty čtyři roky v Brně vnímám rozhodně jako krok vpřed. Klukům, fanouškům a všem kolem fotbalu přeju, aby se Zbrojovka hned vrátila do ligy, kam patří," vzkázal na webu fczbrno.cz sám Hladík, jehož čeká na konci tohoto měsíce oslava třicátých narozenin.

Desátý tým slovenské ligy, který má před sebou středeční pohárové vystoupení na půdě Sokolu Zubrohlava, ho bude moci v ligové soutěži poprvé využít přesně za deset dní proti Košicím.

Hradec už nahradil Gabriela. Nadstandardní Čmelík má rychlost, kvalitní centr a umí jeden na jednoho