Veřejnost volá po suspendaci dalšího křídla United. Už tři ženy přišly s obviněním, že je napadl. Jedna byla těhotná

Veřejnost volá po suspendaci dalšího křídla United. Už tři ženy přišly s obviněním, že je napadl. Jedna byla těhotná

Antony Matheus dos Santos má pořádně co vysvětlovat. Nejen jeho bývalá přítelkyně, ale i ostatní ženy již přichází s obviněním vůči jeho chování.

Antony stojí na kariérním rozcestí. Podobně jako Mason Greenwood, i on je ještě mladým hráčem (23 let), ale riskuje, že si zničí celou svoji profesionální kariéru. Jeho bývalá přítelkyně Gabriella Cavallin na něj podala trestní oznámení z ublížení na zdraví, které má podložené i snímky. K domácímu násilí došlo rovnou ve čtyřech případech za poslední rok, přičemž v lednu dokonce měla být už v jiném stavu, o čemž sám fotbalista údajně dobře věděl.

Ačkoliv se klub z Manchesteru své velice drahé brazilské posily pro tuto chvíli zastal, tak vyšla napovrch další obvinění. Zde je nutné podotknout, že nepřišla v návaznosti na trestní oznámení od hráčovy bývalé partnerky, na policii je nahlásily ženy už v minulém roce.

„V květnu roku 2022 se na policejní stanici v Sao Paulu dostavila Rayassa de Freitas, která tvrdí, že ji Antony během posezení v autě několikrát udeřil. Ihned po incidentu jela do nemocnice, kde ji lékaři ošetřili a potvrdili zranění, jež vznikla v důsledku fyzického napadení,“ znělo ve zprávě portálu Jornal Extra.

V této chvíli se ví o třech oficiálních obviněních, která jsou ovšem pro veřejnost i sponzory nepřijatelná. Na Manchester United je tak vyvíjen stále větší tlak, aby Antonyho podobně jako kdysi Greenwooda suspendoval. Chápeme ovšem, že si klub nechce projít podobnou fází znova, navíc teď, když se do křížku s týmem dostal ještě křídelník Jadon Sancho, který se pohádal s trénerem a vlastně i kabinou. Je teprve začátek sezony a ďáblům se to jaksi rozpadá.  

Antony byl mimochodem už vyřazen z brazilské reprezentace. V United má zatím jistou ochranu, která však vůbec není pevná a s přibývajícím tlakem může být co nevidět prolomena.