Další odchody na Blízký východ. Verrattiho zlákal Katar, bundesligového střelce Egypt

Další odchody na Blízký východ. Verrattiho zlákal Katar, bundesligového střelce Egypt

V Saúdské Arábii už se doobchodovalo, ale na Blízký východ nyní míří další dva hvězdní hráči. Marco Verratti se vydává do Kataru a PSG si po jeho odchodu mne ruce. Egypt pro změnu upřednostnil vynikající střelec Anthony Modeste. 

V Paříži strávil Marco Verratti jedenáct let, devětkrát se radoval z ligového titulu, ale na primát v Lize mistrů i přes obrovské investice francouzského giganta nedosáhl. A nyní italský záložník klub opouští, a to i přesto, že v Parku princů má smlouvu do léta roku 2026.

Kouč Luis Enrique s ním již nepočítá a Verratti tak vyslyší volání Blízkého východu. Podle Fabrizia Romana souhlasil hráč s přestupem do katarského celku Al Arabi, kde pravděpodobně podepíše tříletou smlouvu.

Mistr Evropy z roku 2021 by měl do čtyřiadvaceti hodin odletět směr Dauhá a podrobit se zdravotní prohlídce. Po ní podepíše kontrakt, díky kterému ke francouzskému mistrovi poputuje asi 45 milionů eur. 

Stejnou trasou se mohl vydat také Julian Draxler, ten podle webu kicker.de ale přestup do Kataru, konkrétně do celku Al-Ahli SC, odmítl. Blízký východ ke svému dalšímu fotbalovému pokračování ale využije jiný hráč, a to útočník Borussie Dortmund Anthony Modeste.

Bývalý vynikající střelec Kolína nad Rýnem se u německého vicemistra příliš neprosadil a od 1. července je volným hráčem. Nyní se francouzský útočník dohodl na angažmá s egyptským celkem El Ahly Kairo.