Nepovedené starty favoritů ve třetí lize: Ústí se rozjíždí pomalu, Třinec léčí Pulpit, Domažlice velká jména

Třetí liga je v posledních dnech hodně vidět. Bohužel pro celý český fotbal je to kvůli rozhodčím v negativním světle. Dnes se ale podíváme na fotbalovou stránku věci. Jak se daří týmům, které v posledních měsících mocně posilovaly a měly ty nejvyšší ambice?

DOMAŽLICE

Západočeši mají velké ambice dlouhodobě. Už konec minulý sezony se jevil ve výborném duchu. Tým fungoval, šlapalo to a Domažlice se dostaly pořádně daleko. Přesněji do baráže o druhou ligu, kde ale narazily na suveréna ze Žižkova.

I proto nemohl být cíl do této sezony o nic menší. Postup, nebo nic. K týmu navíc opět zaplulo několik známých tváří. Dříve dres Domažlic oblékal třeba Egon Vůch či David Limberský, před tímto ročníkem se na trenérské lavici objevil Pavel Horváth, v poli hrají Martin Fillo a Václav Procházka, dlouholeté ligové stálice.

A jak to tedy zatím vypadá? Nic moc. Je potřeba brát v potaz, že první Houstoň si vede suverénně a neztratila ani bod. I proto Domažlice ztrácí hned osm, což je hned na začátek soutěže nedobrá zpráva. 

Trochu lepší je fakt, že naposledy Domažlice vyhrály, doma srazily Karlovy Vary 3:1.

© TJ Jiskra Domažlice-Fotbal