Liga mistrů klepe na dveře. Která jména by se mohla ucházet o korunku pro hráče tohoto ročníku?

Prestižní Liga mistrů není jen o ušatém poháru pro klub, který daný ročník ovládne. Hodnotí se individuální kvality, jako třeba cena Player of the Season, která každoročně náleží hráči, který v elitní evropské soutěži předvedl nejlepší výkon. Uděluje se za výjimečné dovednosti a přičinění k týmovému úspěchu. Historie nabídla již celou řadu známých jmen, které se tohoto uznání dočkali. Naposledy se tak dostalo portugalskému záložníkovi Rodrimu za jeho mimořádné schopnosti, kterými pomohl Manchesteru City k premiérovému triumfu v této soutěži. Další ročník startuje již v úterý 19. září svou skupinovou fází. Podívejme se na pět kandidátů na toto ocenění podle webu Sportskeeda, kteří by se o něj mohli ucházet v této sezóně.

4) Harry Kane (Bayern Mnichov)

Bavorský gigant by se také letos nebránil úspěchu v prestižní milionářské soutěži. Družina kouče Thomase Tuchela nalezla konečně efektivního střelce, když do kádru zamířil anglický reprezentační kapitán Harry Kane.

Jeho přítomnost se zdá být dobrou volbou a rázem bylo zapomenuto na prázdnotu, která nastala před rokem po odchodu Roberta Lewandowského. Kane už má na svém kontě čtyři trefy v Bundeslize a prosadit by se měl také v Lize mistrů. Třeba právě on bude rozdílovým faktorem, který Bayern požene za úspěchem.

Foto: FC Bayern Mnichov