Osobně bych Kuchtu v Edenu postavil. Zvládne to, po lidské stránce je dál, má jasno Brabec

Osobně bych Kuchtu v Edenu postavil. Zvládne to, po lidské stránce je dál, má jasno Brabec
PODCAST

Nejslavnější tuzemské derby napíše svou kapitolu s pořadovým číslem 308 už poslední zářijovou neděli a dle posledních dnů je jasné, že se v Edenu schyluje k další velké bitvě, jež se rozhodne nevede jen na hřišti a která přesahuje hranice sportu. Do čtvrteční epizody podcastu Livesport Daily proto přijal pozvání bývalý kapitán obou slavných pražských "S" Erich Brabec, jenž mimo jiné prozradil, že pokud by seděl na lavičce hostů on, exslávista Jan Kuchta by mezi jedenácti vyvolenými určitě figuroval.

Všech dosavadních 89 epizod podcastu Livesport Daily je k dispozici zde.

Penalta Ladislava Krejčího v nastaveném čase posledního ligového derby na Letné přihrála Spartě první titul po devíti letech. Sešívaní jsou po třech ligových triumfech v řadě už dva roky bez celkového prvenství a v nedělním derby tak budou chtít svému odvěkému rivalovi v tabulce odskočit.  

"Je to klišé, ale tohle derby prostě nemá favorita. Oba týmy mají výtečnou formu, hrají výborný fotbal a půjde o vrchol celé podzimní části. Já osobně se domnívám, že si to oba týmy rozdají o titul až do konce celé sezony, a věřím, že to bude v neděli oslava fotbalu," říká bývalý hráč Sparty i Slavie Erich Brabec.

V aktuální epizodě podcastu Livesport Daily jsme také řešili:

- o útočnících obou týmů

- o taktických manévrech v derby

- o dopadu čtvrtečních zápasů v pohárové Evropě na derby

- o postu technického ředitele na FAČR

Nový díl Livesport Daily najdete i na dalších oblíbených podcastových platformách – Apple Podcasts a Google Podcasts.