Bouračka po výhře. Rashfordovi pomohl Fernandes

Bouračka po výhře. Rashfordovi pomohl Fernandes

Večer těžký zápas na hřišti Burnley, v noci zase těžká cesta domů. Náročnou sobotu za sebou má útočník Manchesteru United, po cestě domů totiž boural. 

K havárii došlo krátce poté, co se Manchester United po zápase vrátil na tréninkovou základnu v Carringtonu.

Záběry sdílené na sociálních sítích ukázaly, že Rashfordovo auto, tedy Rolls Royce za 700 000 liber, je promáčknuté na kraji silnice. Policie pak obklopila celé místo.

Nicméně nic většího se nestalo. Podle zpráv z Anglie nebyl nikdo zraněn, situace se obešla bez sanitky a policie také nikoho nezadržela.

"Jsem v pořádku, díky za zprávy," uklidnil své fanoušky mladý Angličan, o němž se psalo, že sice vyvázl bez zranění, nicméně působil velmi otřeseně.

Vidět byl také Bruno Fernandes, Rashfordův spoluhráč a kapitán klubu. Ten byl nedaleko a vše viděl, a tak neváhal zastavit a nabídnout pomoc. 

„Marcus je v pořádku a nebyl zraněn. Byla to náhodná kolize, když opustil trenénikové centrum po návratu z Burnley. Jednalo se o incident týkající se jeho auta a jednoho řízeného dalším člověkem. Naštěstí byli oba nezraněni a nebyla potřeba žádná sanitka," stojí v prohlášení klubu.