Se vší upřímností, soupeře jako Crystal musíme porážet, pískotu se vůbec nedivím, frustrovaní jsme všichni, přiznává Mount

Se vší upřímností, soupeře jako Crystal musíme porážet, pískotu se vůbec nedivím, frustrovaní jsme všichni, přiznává Mount
OBSAHUJE OHLASY

Ještě nikdy v celé historii Premier League se nestalo, aby Manchester United prohrál čtyři ze svých úvodních sedmi ligových zápasů. Toto je poprvé.

Sotva si Erik ten Hag na předzápasové tiskové konferenci postěžoval na marodku a hned byla jeho slova reflektována do dalšího nepříznivého výsledku. Ďáblové doma podlehli 0:1 Crystal Palace a zadělali si tím na pořádný malér.

Nesouhlasný pískot fanoušků zněl během sobotního odpoledne ochozy na Old Trafford. United se trápí v koncovce a dostávají laciné góly. A skoro to navíc vypadá, že i manažer vsadil na špatné posily, které vůbec neprokazují své kvality. Včetně takového brankáře Onany nebo záložníka Mounta, který se po další porážce dostavil k pozápasovému rozhovoru stanice Sky Sports.

„Tohle jsou typy zápasů, které musíme bezpodmínečně vyhrávat. Se vší úctou ke Crystal Palace, měli jsme je porazit, moc dobře to víme, a proto je ta nálada tak frustrující, protože se jedná o další utkání, které nám výsledkově vůbec nevyšlo. Pískotu fanoušků se nedivím. Všichni si přejí vyhrávat, očekávají od nás nějaké výkony a výsledky a ty jsme jim nedali,“ pronesl Mount.

Po tak mizerném startu je jasné, že úsměv na tváři neuvidíte patrně u nikoho. Frustrace čišela i ze samotného trenéra Erika ten Haga, jenž na tiskové konferenci rozebral, kde kromě marodky vidí největší chyby.

„Problém je naše neproměňování šancí. Soupeř si vypracoval tři šance, všechny ze standardky, a jednu proměnil. My nedokázali vytěžit nic z daleko lepších pozic. Další problém je v tom, že jsme málo konzistentní. Neexistují pro to žádné výmluvy, všichni musíme makat na 100 %. Musíme držet při sobě a neustále se zlepšovat, jedině tak najdeme cestu z této krize ven,“ uvedl nizozemský stratég, pod kterým se dost možná už začala viklat trenérská židle.