Arsenal se musí obejít bez zraněného Campbella

Arsenal se musí obejít bez zraněného Campbella

Obranu Arsenalu postihla další výrazná ztráta poté, co ve čtvrtek na marodku přibyl i SOL CAMPBELL. Reprezentační bek má zraněný kotník a podle trenéra Arsena Wengera ho čeká dvou- až třítýdenní pauza.

"Je to zranění kotníku, nemá však problémy s vazy. Jde o zhmožděnou kost," řekl WENGER s tím, že zranění Campbella trápilo už několik týdnů. Minulý týden při utkání s West Hamem se jeho problémy ještě vystupňovaly.

Právě v tomto duelu kouč Campbella po dvou hrubkách, které skončily gólem, v poločase vystřídal. Obránce ještě během zápasu odešel ze stadionu a několik dní o něm nikdo nevěděl. O svém zmizení později nechtěl mluvit, podle jeho spoluhráče Toberta Pirese ho však trápily osobní problémy. To ale Campbellův právník popřel.

Arsenal má v poslední době velké problémy se složením obrany. Na marodce jsou Pascal Cygan, Lauren, Kerrea Gilbert, Gael Clichy a Ashley Cole. V pátek by se ale do týmu měli vrátit Kolo Toure a Emmanuel Eboue, kteří reprezentovali na mistrovství Afriky. V sobotu Arsenal čeká duel s Charltonem.

[ 10.2.2006 - ČTK / eFotbal ]

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.