Bayern odmítl rozhovory s Benitezem

Bayern odmítl rozhovory s Benitezem

Bayern Mnichov bude nejdříve mluvit s trenérem Ottmarem Hitzfeldem o setrvání u klubu, než osloví jiné případné kandidáty, kdyby se místo na lavičce uvolnilo. Hitzfeldovi vyprší smlouva na konci této sezony, ale manažer Uli Hoeness popřel spekulace médií, že klub jednal o angažování s koučem Liverpoolu Rafaelem Benitezem.

"Vůbec jsme s nikým z Liverpoolu nemluvili a už vůbec ne s Benitezem," uvedl Hoeness na klubových stránkách Bayernu. "Jsem s Ottmarem Hitzfeldem velmi dobrý kamarád a dal jsem mu své slovo, že první, s kým hodlám o budoucnosti na trenérském postu v zimní přestávce mluvit, je on," dodal.

"Pokud budou naše jednání úspěšná, nepotřebujeme se poohlížet po nikom dalším. Pokud se ale nedohodnem, začneme přemýšlet o vhodných kandidátech, ale do té doby nic rozjíždět nebudeme. Všechny ty zvěsti jsou nepravdivé," snažil se Hoeness vše uvést na pravou míru.

Hitzfeld se vrátil do Bayernu podruhé na konci uplynulé sezony. Po velkých investicí do posil tým okupuje vedoucí příčku Bundesligy, i když v listopadu zatím v soutěžním utkání nevyhrál.

Hoeness také připustil, že by mohl klub opustit francouzský obránce Valerien Ismael. "Jeho žádosti vyhovíme, pokud si najde nové působiště, může odejít," řekl Hoeness.

[ 20. 11. 2007 - soccernet.com / eFotbal.cz | Foto: BBC ]

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.