Stiblík a Vlček, proti sobě jako trenéři

Stiblík a Vlček, proti sobě jako trenéři

Mladý trenér Břevnova Jan Stiblík se se současným koučem Admiry/Slavoj Janem Vlčkem velmi dobře znají, přesto se první jako hráč a druhý jako trenér, v jednom klubu nikdy nesešli. Narazili na sebe až jako soupeři. Poprvé vloni v srpnu ve druhém kole Pražského přeboru, kdy Stiblík vedl mužstvo Zličína v souboji s Admirou. Premiéra dopadla neslavně pro Stiblíka. Tuto neděli byla na zimním turnaji Meteoru na programu odveta. Stiblík už na lavičce třetiligového Břevnova, Vlček stále jako lodivod kandidáta na přebornický titul Admiry/Slavoj.

Zápas měl navíc pikantní příchuť souboje o prvenství ve skupině. Z vítězství se nakonec radoval Stiblík, ale spokojeni byli oba.
Jan Vlček: „Chyběl nám Margolius a mladý Frolík, i když jinak hrál výborně, udělal chybu, kterou se soupeř dostal do vedení. Myslím, že jsme byli herně lepší, ale fotbal se hraje na góly a těch dal Břevnov víc. My jsme šance nedávali, Martinic šel sám na bránu, Procházka nastřelil břevno. I přes porážku jsem ale s výkonem byl spokojen.
Jan Stiblík: „I přes nepřízeň počasí se hrál oboustranně dobrý fotbal. Admira má velmi kvalitní mužstvo a tak vítězství považuji spíše za šťastné než zasloužené.”


14.2.2006 - Lubor Mírek