Žižkov začal zimní přípravu zdravotními testy

Žižkov začal zimní přípravu zdravotními testy

Tradičními zdravotními testy zahájili přípravu na jarní část sezony hráči Viktorie Žižkov. Na úvodní tréninkovou jednotku po dovolené si prvoligový nováček, který obsadil po podzimu třinácté místo, počká do čtvrtka odpoledne, kdy se k hráčům poprvé připojí trenéři.

Žižkovští budou ve druhé polovině sezony usilovat především o co nejrychlejší únik z příček ohrožených sestupem. Vedení se poohlíží po jednom kvalitním stoperovi, v hledáčku klubových šéfů je také útočník Zbyněk Pospěch, který sestoupil s norským Oddem Grenland do druhé ligy. O bývalého střelce Liberce má ovšem zájem také pražská Slavia.

Hráči Viktorie se rozdělili do skupin, po kterých absolvují individuální zdravotní testy pod dohledem klubových lékařů a masérů. Poslední část týmu si otestuje výkonnost ve čtvrtek dopoledne, po obědě už mužstvo čeká úvodní trénink na pražském Xaverově.

Žižkovští mají začátek zimní přípravy pořádně nabitý. Hned v sobotu vyrazí do nedaleké Sazka Areny na druhý ročník halového turnaje Fortuna Víkend šampionů a v pondělí už mužstvo odjede do Krkonoš. Vrcholem pak bude herní soustředění na Kypru na konci ledna.

[ 2.1.2008 - ČTK | Foto: fkvz.cz ]