Pacanda může přijít do Zlína už o víkendu

Pacanda může přijít do Zlína už o víkendu

Během víkendu by se měly doladit poslední detaily hostování brněnského fotbalisty Milana Pacandy ve Zlíně. Pokud vše půjde tak, jak má, někdejší hráč Sparty a rakouského Innsbrucku by se ke svým novým spoluhráčům mohl připojit už příští týden. Tescoma to uvedla na svých internetových stránkách.

"Jednání byla z obou stran velmi vstřícná a konstruktivní a naše stanoviska se velmi sblížila. Vše budeme chtít doladit během tohoto víkendu, aby se už v pondělí nebo v úterý mohl Pacanda připojit k mužstvu, jež bude absolvovat kondiční soustředění v Luhačovicích," naznačil na klubovém webu generální manažer Zlína Ladislav Valášek.

Pacanda se už do Zlína těší. "Ještě sice není nic definitivní, ale jarnímu hostování ve Zlíně bych se určitě nebránil," poznamenal. "Z dosavadních jednání mám velmi dobrý pocit. Klub má o mě zájem a já pevně věřím, že bych ve Zlíně opět mohl najít ztracenou herní pohodu," nechal se slyšet hráč, jenž tento týden strávil s brněnským celkem na kondičním soustředění ve Velkých Losinách. "Ve Zlíně bych tak absolvoval druhé kondiční soustředění během dvou týdnů, ale to se nedá nic dělat. Alespoň bych se potkal se svými bývalými spoluhráči Markem Zúbkem a Petrem Musilem," dodal devětadvacetiletý útočník.

[ 11.1.2008 - eFotbal.cz | Foto: MARSfoto ]

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.