Randa do Polska neodchází

Randa do Polska neodchází

Kapitán olomouckých fotbalistů Tomáš Randa nakonec přeci jen odmítl nabídku nováčka polské nejvyšší soutěže Polonie Bytom a do zahraničí se tak prozatím nestěhuje. Sigma to uvedla na svých internetových stránkách.

V pátek se přitom v médiích objevila informace, podle níž se třiatřicetiletý univerzál už dohodl s klubem na podmínkách smlouvy a jeho přestup mohla zmařit jen zajímavější nabídka z ciziny. Podle posledních informací o něj projevily zájem kluby z Rakouska, Německa a Kypru.

Od přestupu do Polska odradilo Randu životní prostředí v hornickém městě. "Po dohodě s rodinou se rozhodl, že nabídku nepřijme. Vrátil se do společné přípravy s naším mužstvem," řekl sportovní manažer Sigmy Augustin Chromý.

Nové působiště na příští půlrok už naopak zřejmě našel stoper Martin Komárek. Odejít by měl na hostování do Trnavy, kde uspěl na testech. "Pravděpodobně se domluvíme, je už s nimi na soustředění," uvedl Chromý. Spartak, který vede český kouč Josef Mazura, by navíc z Olomouce přibral i gólmana Jana Vojáčka. "Zájem mají, ale tady to zůstává otevřené, protože Trnava není jediná," dodal Chromý.

[ 14.1.2008 - eFotbal.cz, ČTK | Foto: MARsfoto ]

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.