Aritma Cup patří Staré Boleslavi

Aritma Cup patří Staré Boleslavi

Mužstvo Staré Boleslavi, účastník Středočeského přeboru, už zakončil svou pouť zimním turnajem na Aritmě, a přestože v poslednímn svém vystoupení na turnaji utržil první porážku od rezervy střížkovské Bohemky, už je jistým vítězem divize A. Tajenkou zůstává druhé a třetí místo, kde mají zatím Bohemains Praha B a KC Beroun po 19ti bodech. Ostatní týmy už jsou mimo medailové pozice. V Divizi B se do čela dostal tým SK Střešovice, když dosud vedoucí Sparta Košíře nestačila na rezervu pořádající Aritmy.

Divize A:
Tuchoměřice – Stará Boleslav 2:4 (2:3) Hozák, Štajner – Matějovský 2, Ježek, Antoš
Aritma - Loděnice 1:2 (0:2) Květoň – Grau, Pospíšil
Nebušice - Velvary 3:2 (2:0) Stránský, Guzman, Siegler – Růžička 2
Stará Boleslav - Bohemians Praha B 1:3 (1:0) Vodák – Slavík, Chrdle, Djebar
KC Beroun - Bohemians 1905 jun 4:0 (2:0) Novák M., Šíma, Červenka, Brodan
Aritma - FC Zličín 1:2 (0:0) Výravský – Merta I. 2


Průběžná tabulka divize A:
1. Stará Boleslav 24, 2. Bohemians Praha B 19, 3. KC Beroun 19, 4. FC Zličín 12,
5. Bohemians 1905 jun. 10, 6. Aritma 9, 7. Tuchoměřice 7, 8. Loděnice 7,
9. Nebušice 6, 10. Velvary 4,

Tabulka střelců:
8 - Zavadil (Tuchoměřice), Stránský (Nebušice), Nevěčný (Stará Boleslav), Merta I. (FC Zličín)
7 - Slavík (Bohemians Praha B), Brodan (KC Beroun)
6 - Štěpánek (Stará Boleslav), Volenec (Aritma)
4 - Himl (Bohemians 1905 dor.), Nepivoda (Stará Boleslav), Jarouš (FC Zličín), Janda (Bohemians Praha B)

Divize B:
SK Střešovice – Koleč 3:1 (1:1) Žuček 2, Suli - Myčka 2
Červený Újezd – FC Zličín B 0:1 (0:0) Svoboda
Troja – Aritma dor. 1:0 (0:0) Eger
Košíře – Aritma B 0:2 (0:2) Výravský, Urbánek
Velká Černoc – Chocerady 1:5 (0:2) Hasman – Kuželka Jan 2, Svoboda St., Šafránek, Balvín


Průběžná tabulka Divize B:
1. SK Střešovice 18, 2. Sparta Košíře 16, 3. Aritma B 15, 4. Chocerady 13, 5. Červený Újezd 12,
6. Dukla jun. 11, 7. Troja 10, 8. FC Zličín B 9, 9. Aritma dor. 6,
10. Koleč 4, 11. Velká Černoc 3,

Tabulka střelců:
11 -
Pachman (Košíře)
7 - Žuček (SK Střešovice)
6 - Svoboda (Chocerady)
4 - Pivoňka (Troja), Švestka (Sparta Košíře), Šmejkal (Chocerady)
3 - Cícha (Aritma B), Fürbacher, Bartoš (Červený Újezd), Kopsa, Kašpar (SK Střešovice)


26.2.2006 - Lubor Mírek