Novým trenérem Tempa Pavel Gregor

Novým trenérem Tempa Pavel Gregor

Čtyřiatřicetiletý Pavel Gregor se stal novým hlavním trenérem A týmu FC Tempo Praha. Gregor je znalcům pražského fotbalu znám především jako hráč Aritmy a Přední Kopaniny, naposledy působil ve středočeském přeboru ve Vlašimi, kde i pomáhal s trénováním. Je držitelem trenérské B licence, vedl několik mládežnických týmů na Aritmě. V realizačním týmu nadále zůstávají Petr Dedek jako hrající asistent a Libor Koubek v pozici druhého asistenta a zároveň vedoucího mužstva. Novým kapitánem byl zvolen Václav Nechvíla, jenž v této pozici nahradil Jiřího Trunečku, který ukončil hráčskou kariéru.

Pavel Gregor v hráčské kariéře okusil v Brandýse nad Labem druhou nejvyšší soutěž, třetí ligu hrál v Českém Brodě a na Kladně. „Už v době, kdy jsem hrál, jsem velmi dobře věděl, že chci zkusit trénovat, Tempo je pro mě velkou výzvou,” uvedl Gregor, jenž se do kontaktu s vedením Tempa dostal prostřednictvím obránce Radima Trusiny, bývalého spoluhráče z Kopaniny. Na Tempo má nový trenér jasné vzpomínky. „Škvára a dostali jsme vždy dva góly od Dedka,” připomíná s úsměvem. „Dobře si pamatuji i Jirku Trunečku a také Lukáše Krajčího.” Škvára na Tempu už je téměř dva roky minulostí. „Našel jsem na Lhotce parádní areál s výbornými tréninkovými možnostmi, ale především kvalitní kádr, na kterém je vidět, že na sobě chce neustále pracovat. Velmi příjemně se po prvním týdnu cítím mezi hráči i vedením klubu, je vidět, že fotbal se tu dělá z lásky,” pochvaloval si nový trenér.
Do jarní sezóny jde tým z šestého místa a se ziskem dvaadvaceti bodů. „Na jaře bych rád bodový zisk minimálně vyrovnal. Nejdůležitější ale je, aby kluky fotbal bavil a měli ze hry i výsledků radost,” přeje si Pavel Gregor.”

28.2.2006 - Libor Koubek