I druhý tým Příbrami v Praze prohrál

Jediný gól padl v dnešních dvou zápasech 19. kola České fotbalové ligy. V souboji s béčkem Marily Příbram na umělé trávě na Kačerově se o něj postaral až ve třetí minutě nastaveného času slovenský hráč Sparty Krč Peter Horkavý.

Příbram B tak v Praze podlehla výsledkem 0:1 stejně jako její A-tým v prvoligovém duelu se Slavií na Strahově.

V utkání rezerv druholigových týmů Českých Budějovic a Hradce Králové gól nepadl, domácí však hráli od poloviny prvního poločasu bez vyloučeného záložníka Kordíka. V neděli se hrají zápasy Liberec B - Karlovy Vary-Dvory a Bohemians 1905 - Jablonec B. Utkání Náchod/Deštné - Varnsdorf, Teplice B - Strakonice, Bohemians Praha - Břevnov, Chomutov - Prachatice a Čáslav - Slavia B byla odložena.