Lopez Caro doufá, že v Realu zůstane

Lopez Caro doufá, že v Realu zůstane

Trenér Realu Madrid JUAN RAMON LOPEZ CARO stále věří, že přesvědčí prezidenta klubu Fernanda Martína, aby ho podržel ve funkci i v příští sezoně. "Dělám svou práci dobře, což se dříve či později projeví na výsledcích," sdělil Lopez Caro španělskému sportovnímu deníku AS. "Stále proto věřím, že v Realu zůstanu. Je to můj sen," pronesl.

Martín se již dříve nechal slyšet, že Lopez Caro povede tým do konce sezony a že už za něj má náhradu. Její jméno však zatím prozradil. Lopez Caro převzal tým v prosinci po vyhozeném kolegovi Vanderleiem Luxemburgovi a zažil na lavičce skvélý začátek. Jenže Real poté ztratil formu a vypadl jak z Královského poháru, tak z Ligy mistrů. V Primera División mu patří třetí příčka.

Údajní kandidáti na post budoucího trenéra Realu Madrid - Arsene Wenger z Arsenalu, Rafael Benítez z Liverpoolu, Fabio Capello z Juventusu a Carlo Ancelotti z AC Milán - svůj příchod do španělského klubu popřeli. Španělská média však trvají na svém a navzdory Ancelottiho nedávnému prodloužení smlouvy s AC ho favorizují na post nového trenéra Realu. Deník AS dokonce zveřejnil informaci, podle níž Real jmenuje Ancelottiho trenérem už v dubnu.

[ 25.3.2006 - Reuters / eFotbal ]