Tempo se s přeborem loučilo debaklem

Naděje Tempa na udržení přeboru zhasla už v předposledním kole a tak v tom posledním už byli domácí odevzdaným soupeřem a nechali si nasázet od Újezda půltucet branek.

Začátek zápasu však vypadal, že se chtějí se soutěží rozloučit důstojně a čtvrthodinu prakticky nepustili hosty za polovinu. Žalud trefil Šrámka, pak tyč a Malíčkova rána se mezi tyče nevešla. V 15.minutě si opět na Šrámkovi vylámal zuby Žalud. Hosté zahrozili až v 17.minutě, ale s hlavičkou Daníčka si Tala poradil. Ve 24.minutě si do uličky naběhl hostující Matoušek a to už byl Tala bezmocný. Ve 34.minutě promarnil šanci na vyrovnání domácí Beneš a když domácí obrana hloupě faulovala ve 43.minutě ve vápně, zvýšil na 0:2 z penalty Pichl. Za minutu se však svým střeleckým instinktem prosadil domácí hrající trenér Dedek a snížil na 1:2.
Po přestávce už hru ovládli hosté. Frýda ještě svou šanci neproměnil, ale v 53.minutě prokázal své zkušenosti Škoda a překonal Talu potřetí. V 62.minutě hosté využili přečíslení a střelou na zadní tyč zvýšil jejich vedení Kovář. Když byl v 78.minutě za hloupé oplácení vyloučen domácí Havlas, mračna nad Lhotkou se definitivně zatáhla. V 84.minutě si Talu vychutnal dalekonosným lobem Časko a v 88.minutě se po rohovém kopu ještě prosadil Pichl. V nastaveném čase udělal nad zpackanou sezonou Tempa tečku Rožánek, když snížil na 2:6.

FC Tempo - Újezd nad Lesy 2:6 (1:2)
Branky: 44. Dedek, 90+2. Rožánek - 43. z penalty a 88. Pichl, 24. Matoušek, 53. Škoda, 62. Kovář, 84. Časko ČK: 78. Havlas (Tempo) Rozhodčí: Záruba - Orálek, V. Novotný Diváků: 80
FC Tempo: Tala - Komorník, Vrba, Hlavička (56. Pechar), Podroužek - Prokop, Mallíček (64. Havlas), Žalud, Beneš - Dedek, Rožánek. Trenér Petr Dedek.
Újezd n.L.: Šrámek - Daníček, Minář, Pichl, Zeman - Matoušek (68. Kohout), Časko, Kovář, (74. Otopal), Zahradník - Frýda (55. Mareš), Škoda. Trenér Pavel Loukota

Výsledky dalších zápasů posledního kola přeboru:

Vyšehrad B - FSC Libuš 4:0 (2:0)
Branky: 31. Prošvic, 32. Homolka, 49. Tomišč, 66. Jan Strouhal ŽK: Tošovský, Klíma - Dušek Rozhodčí: Handl - Obst, Kotlár Diváků: 60
Vyšehrad B: Erben - Tomišč (63. M. Strouhal), Bednář, Klíma (76. Schick), Mora - Homolka, Ježdík, Vršecký, Tošovský - Prošvic, J. Strouhal. Trenér Petr Andert.
FSC Libuš: Šindelka - Maňák, Králík (54. Tomšů), Čapek, Nosek (72. Hoskovec) - Dušek, Dvořák, Rajniš, Dlouhý - Pavlů, Stratil (46. Keller). Trenér Zdeněk Hruška.

Bohemians Praha B-Uhříněves 2:0 (1:0)
Branky: 28. Laitl, 81 Háva Rozhodčí: Formánek Diváků: 20
Bohemians Praha B: Pařízek - Střecha, Faitl, Allram, Moudrý - Krištof, Mandík, Rýdl, Pech - Háva, Laitl. Trenér Pavel Novotný.
Uhříněves: Tomáš - Sedláček, Trhlík, Zlatník, Horáček - Kasal, Plášek, Čejka (70. Kaněra), Znamenáček - Krejča, Jenšík. Trenér Petr Königsmark.

SC Radotín - FC Přední Kopanina 3:2 (1:2)
Branky: 27. Hřebeček z penalty, 73. Pavelka, 81 Falout - 10. Tyxa, 30. Truhlář ŽK: Klíma, Tyburec, Falout, Steiner - Janda, Žáček, Buzek Rozhodčí: Gotthard - Váša, Berka Diváků: 50
SC Radotín: Jungr - Bezděk, M. Petr, Toman, Klíma - Huráb (55. Steiner) - Tyburec, Hřebeček (81. J. Petr), Baroch, Kočí (60. Pavelka) - Baroch, Falout. Trenér Jan Stiblík.
FC Přední Kopanina: Králíček - Žáček, Charvát, Janda, Leubner - Truhlář, Buzek, Verner, Tyxa - Nedvěd, Horák. Trenér Pavel Mejdr.

Královice - Motorlet B 4:4 (2:2)
Branky: 4. a 36. P. Veselý, 58. a 70. Randa - 19. Malý, 34. z penalty Maxa, 73. Podaný, 88. Beneš Rozhodčí: Havel Diváků: 70
Královice: Kopecký - Pozník, L. Mervart, Hrazdíra, Valtr - Starý, Randa, M. Veselý, Luňák (80. Erben), Švarc - P. Veselý (90. Bejšovec). Trenér Tomáš Michal.
Motorlet B: Musil - Podaný, Minařík, Beneš, Zukal - Servus, Maxa (46. Zeman), Kolařík, Malý - Jangl, Kroupa. Trenér Miroslav Vašut.