Prachatice v ČFL poprvé doma prohrály

První domácí porážku v tomto ročníku utrpěl vedoucí celek ČFL Tatran Prachatice, který v utkání 20. kola podlehl Bohemians Praha 0:2. Hráči ze Střížkova rozhodli o svém vítězství už v úvodních dvaceti minutách, kdy jim pomáhal silný vítr.

V šesté minutě domácí kapitán Babka vyrazil míč z brankové čáry rukou, byl vyloučen a hostující Šisler otevřel skóre z penalty. Za další čtvrthodinu přidal druhý gól svěřenců trenéra Luboše Urbana Zoubek.

Ve čtyřech sobotních zápasech daly domácí týmy dohromady jen jeden gól, a ten byl navíc ještě vlastní. Stalo se tak v Jablonci, kde domácí B-tým remizoval s Čáslaví 1:1. Severočeši šli v 54. minutě do vedení vlastním gólem Macha, krátce nato se ale Jablonečtí sami trefili do vlastní branky po střele čáslavského Duchniče.

Čtyři zápasy se hrají v neděli, odloženo bylo utkání Strakonice - Náchod-Deštné.