Papadopulos zakotví v Mladé Boleslavi

Papadopulos zakotví v Mladé Boleslavi

[b]Aktualizováno.[/b] Útočník Michal Papadopulos se v úterý v podvečer stane posilou Mladé Boleslavi. Na pátou hodinu odpolední oznámili Středočeši konání tiskové konference v Praze, na které představí hráčskou posilu.

Ač vše probíhá v utajení, podařilo se zjistit, že se jedná o Papadopulose, který do města automobilů přestupuje z Leverkusenu.

Papadopulos působil v Baníku Ostrava, Arsenalu, Bayeru Leverkusen a Chotěbuzi. Za dva a půl roku v Bundeslize odehrál 33 zápasů a vstřelil dvě branky. V dresu české jednadvacítky se třiadvacetiletý fotbalista objevil sedmadvacetkrát a dal čtyři góly.

"Chtěl jsem pokračovat v Německu, v Chotěbuzi o mě docela stáli, ale Leverkusen požadoval tři čtvrtě miliónu eur a to se Energii zdálo moc. Bohužel," řekl při cestě do Prahy Papadopulos. "V Leverkusenu jsem i po výměně trénera Skibbeho, který mi za dva roky skoro nedal šanci, necítil, že by se moje pozice nějak změnila. Proto jsem chtěl změnu. Měl jsem možnost jít do druhé německé ligy, ale první česká je v tuto chvíli určitě lepší varianta. Je to pro mě nová výzva," uvedl fotbalista.

O hráče se kromě Mladé Boleslavi zajímaly ještě Ostrava a Slavia.

[ 24.6.2008 - MEDIAFAX | Foto: MARSfoto ]