Navrátilec Vachoušek rozhodl o výhře Teplic nad Ústím

Více než hodinu trápilo druholigové Ústí nad Labem v přípravném utkání hráče Teplic, kteří nakonec zvítězili 2:1. O výhře favorita rozhodl deset minut před koncem střídající Štěpán Vachoušek, který dal první branku po návratu z Austrie Vídeň.

Ústí dostal do vedení v 17. minutě Pavlo Rudnickij, který do klubu přišel na hostování právě z Teplic. Po hodině hry vyrovnal útočník Petr Smíšek a v závěru otočil skóre Vachoušek.

Teplický trenér Petr Rada nechal před sobotním zápasem 2. kola Poháru Intertoto odpočívat většinu opor a dal šanci mladíkům. Ti však na obranu Ústí dlouho nenacházeli recept a obraz hry se začal měnit až po šedesáti minutách. Na trávník poté přišli zkušenější hráči vedení Vachouškem, kteří dokázali zápas zvrátit. Teplice tak ani ve svém čtvrtém přípravném utkání nezaváhaly.