Bohemians Praha porazili v přípravě Kladno 2:0

Fotbalisté Bohemians Praha porazili v dnešním přípravném zápasu Kladno 2:0. V Kamenných Žehrovicích byl prvoligový nováček produktivnější, z minima šancí dokázal vytěžit dva góly. Pražanům se však v utkání zranili tři hráči, nedohráli Lencevič, Kwame ani Diarra.

Trenér Kladna Martin Hřídel prohlásil, že zápas ovlivnila dětská chyba jeho svěřenců a inkasovaná branka hned v úvodu. "Zápas se podle toho začátku vyvíjel. Byli jsme sice herně lepší, ale chybí nám především důraz v pokutovém území. Stále pracujeme na posílení ofenzivy a sháníme útočné typy hráčů," uvedl.

Kouč vítězného mužstva Luboš Urban uznal, že soupeř byl rychlejší a důraznější. "My jsme působili organizovanějším dojmem a utkání rozhodl náš rychlý gól," řekl.

Z nových hráčů mají podle něj velkou naději zůstat v kádru Bohemians Praha autor druhé branky Biboko a Diarra, který před několika lety patřil do kádru Interu Milán. "Oběma Bulharům Stojevovi a Dimovovi bohužel chybí fyzická příprava," doplnil Urban.

Výsledek:

Kladno - Bohemians Praha 0:2 (0:1)

Branky: 4. Stojev, 78. Biboko.

Kladno - 1. poločas: Tesař - Gross, Beneš, Procházka, Hajník - Kabele, Šisler, Dubský, Holub - Šilhan, Mašanský.

2. poločas: Tesař - Bartoš, Killar, Farbák, Hajník - Mašanský (60. Kabele), Šisler (75. Holub), Dubský (78. Gross), Cigánek - Šilhan (80. Vincenc), Zachariáš.

Bohemians Praha - 1. poločas: Šimon - Macháček, Obermajer, Lencevič, Grznár - Fenyk, Stojev, Kwame, Semerák, Diarra - Kincl.

2. poločas: Winter - Janů, Dimov, Turtenwald, Buryán - Jandzik (60. Zoubek), Ibe, Birhanzl, Galbavý, Zbončák - Biboko.

[ 9. 7. 2008 - ČTK | Foto: ČTK ]