Messi je lepší než Ronaldo, tvrdí Gago

"Lionel Messi je lepší hráč než Cristiano Ronaldo," prohlásil dvaadvacetiletý středopolař Fernando Gago. Argentinský fotbalista tak jemně naznačil, že Real Madrid by se po letních posilách mohl poohlédnout i někde jinde.

Messi je lepší než Ronaldo, tvrdí Gago
I přesto, že Ronaldo je podle Gaga naprosto skvělým fotbalistou, je pro Argentince světovou jedničkou jednadvacetiletý Messi.

Ronaldo byl mnohými označen za nejlepšího v Evropě jenom díky vydařené sezóně v Premier League. Gago si je však jistý, že Portugalec zdaleka nedosahuje takových kvalit jako Messi.

"Lionel je pro mě číslo jedna. Je nejlepší na světě, má skvělou techniku, líbí se mi jeho styl hry a to jak si rozumí s míčem ...," vychvaluje Gago mladého hráče Barcelony.

Španělský velkoklub Real Madrid však i přes veškeré problémy stále pokračuje ve snaze získat portugalskou hvězdu. Proti Ronaldovi se naposledy vyslovil i Wesley Sneijder. Gago si však myslí, že s Ronaldovým přestupem do Realu by žádné problémy nevyvstaly.

"Cristiano je dobrý hráč a je logické že se o něj Real zajímá, všichni by ho chtěli. Nemůžu říct, zda se tu objeví, ale pokud ano, bude tu jedině vítán," myslí si Gago.

"Jestliže Ronaldo nakonec přestoupí do Realu a podepíše s ním smlouvu, udělá tak jedině proto, že to bude chtít. Na hřišti pak bude jen dalším hráčem, který se bude muset snažit stejně jako všichni ostatní," uzavřel Argentinec.

[ 21.7.2008 - eFotbal.cz / goal.com l Foto: goal.com ]