Trenér Zlína: S Boleslaví se musíme vyvarovat chyb vzadu

Trenér Zlína: S Boleslaví se musíme vyvarovat chyb vzadu

I přesto, že FC Tescoma Zlín narazí na Mladou Boleslav až zítra, na středočeskou pouť se tým z Letné vydá již dnes. Jak se můžete dočíst na stránkách zlínského klubu, i přes domácí kolaps s Jabloncem ovšem moravský klub do dějiště zápasů neodjíždí s žádnou poraženeckou náladou.

"Zapracovali jsme na psychice mužstva a snažili jsme se kluky co nejlépe připravit na nedělní zápas. Pojedeme s otevřeným hledím a cílem bodovat," uvedl hlavní trenér Josef Mazura.

To vše i přesto, že posílená Mladá Boleslav před startem ligy vyhlásila útok na titul a zisk domácího poháru. "Boleslav má silnější mužstvo než loni a my se musíme dobře připravit především na to, abychom vzadu neudělali žádnou chybu. Viděl jsem její zápas na Spartě, kde hrála velmi slušně, a i proto z ní máme zdravý respekt, nikoliv však strach. Musíme zmobilizovat všechny síly a věřím, že uspějeme," pokračoval pro fctescomazlin.cz trenér, jenž před sezonou vystřídal Pavla Hoftycha.

Ač oba týmy v prvním kole prohrály, karty jsou rozdány jasně a tým vedený Pavlem Hapalem jde do utkání v roli favorita. Co chystá Tescoma? "Moc změn neplánujeme, ale některé kluky vyměníme, abychom herní projev mužstva trochu oživili." Případné korektury v sestavě se však fanoušci dozví až v neděli.

[ 9.8.2008 - eFotbal.cz | Foto: MARSfoto ]

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.