Loňský vítěz MSFL nestačil na brněnské béčko

Olomoucké béčko, vítěz uplynulého ročníku MSFL, který právo na postup do druhé ligy přepustili Karviné, na startu nové sezony třetí nejvyšší soutěže neuspělo. Sigma B na domácím hřišti v Řepčíně podlehla svým brněnským protějškům 1:3.

Mladí Brňané, kteří v předchozím ročníku MSFL nastříleli jen 23 branek a skončili až jedenáctí, se pod vedením nového trenéra Pavla Šustra trefili už třikrát do poločasu, když dvakrát skóroval Vrtěna a jednou Horák. Po změně stran pouze snížil Bodeček.

Frýdek-Místek pod vedením kouče Radoslava Látala rozstřílel 5:0 tým Břeclavi, do listiny kanonýrů se postupně zapsali Staněk, Zmeškal, Schaffartzik, Vodák a Lokša. Ještě na jaře přitom skončilo vzájemné utkání obou soupeřů ve Frýdku-Místku dělbou bodů.

Exdruholigový Hlučín zvládl premiéru na půdě blanenského nováčka, kde před osmi sty diváky zvítězil 2:1. První gól dal sice domácí Šíp, ale v závěru poločasu otočil zkušenější soupeř skóre dvěma brankami Prokeše a Meleckého během jediné minuty.

Kroměříž si poradila s ostravským nováčkem 2:0 brankami Ondřejky a Janči.